Potrebujete pomôcť? Pondelok až Piatok od 8:00 do 16:00 +421 (0) 905 683 154
Prihlásenie Registrácia
PrimaBella™ bezlieková liečba nevoľnosti a vracania

PrimaBella™ bezlieková liečba nevoľnosti a vracania

Popis:


PrimaBella™ je inovatívna neinvazívna zdravotnícka pomôcka, ktorá je určená na liečbu nevoľnosti (nutkania na vracanie)
a vracania, ktoré sú spôsobené tehotenstvom.
Je to transdermálny neuromodulačný prístroj, ktorý generuje špeciálne naprogramované impulzy, ktoré stimulujú mediálny nerv na vnútornej strane zápästia. Tieto impulzy vytvárajú elektrické signály, ktoré vedú do centrálneho nervového systému a vyšších emetických centier v mozgu. Tieto signály pozítivne modulujú nervové dráhy cez blúdivý nerv a tým obnovujú normálny rytmus žalúdka.

Neobsahuje liečivo:
Bezpečná pre vás, bezpečná pre váš plod: PrimaBella™ je bezpečná pre vás a vaše vyvíjajúce sa dieťa. Pri používaní PrimaBelly™ nevznikajú vedľajšie liekové účinky ani ich vzájomné pôsobenia. Je schválená na liečbu americkým úradom pre lieky a potraviny (FDA) a slovenským štátnym úradom pre kontrolu liečiv (ŠÚKL).

Klinicky overená:
V klinických skúšaniach, pacientky, ktoré používali PrimaBellu™, pociťovali vo výrazne menšej miere nevoľnosť a vracanie, a zlepšil sa ich prírastok na hmotnosti.

Odporúčaná:
V klinických skúšaniach, väčšina pacientok udávala okamžité zlepšenie príznakov rannej nevoľnosti.Účinok sa dostaví niekoľko minút po aktivácii PrimaBelly™.

Nákladovo efektívna*:
PrimaBella™ sa môže používať počas výskytu príznakov až 100 hodín pri nastavenom výkonovom stupni 3, ak to odporučil váš lekár. Pacientky môžu prístroj ľaho zapnúť a upraviť hladinu stimulácie ak pociťujú príznaky nevoľnosti (zapnutie/vypnutie podľa potreby).

Upozornenie:
Upravte polohu PrimaBelly™ na zápästí tak, aby ste cítili stimuláciu. Ak je polohy PrimaBelly™ na vnútornej strane zápästia správna, budete vnímať tŕpnutie dlane a/alebo na prste prostredníka. Po zapnutí prístroja je nastavený najnižší stupeň výkonu (I) a postupne zvyšujte jednotlivé stupne výkonu, až kým dôsledne nepocítite stimuláciu.Musíte pociťovať stimuláciu na dlani a/alebo na prste prostredníka, iba v takom prípade Vám PrimaBella™ poskytne úľavu.

Technické údaje:
Veľkosť... 3.81x5.08x1.14 cm
Hmotnosť...cca 34 gramov
Spôsob kontroly...tlačidlo
Zapnutie/stupeň...blikajúci zelený indikátor
Nízka kapacita batérie...blikajúci červený indikátor
Výstupné kanály...2 elektródy
Maximálny výstup...40mA(nominálne)
Batérie...1x3V lítiová gombíková(Cr2025)
1x3V lítiová gombíková(Cr2016) už nainštalované, nevymeniteľné, nenabíjateľné.

Nežiaduce účinky:


Pri dlhodobom používaní sa môžu vyskytnúť príznaky podráždenia pokožky v mieste kontaktu s elektródami. Ak sa objaví začervenanie, opuch, vyrážka prestaňte prístroj používať.

Ďaľšie užitočné informácie k danému produktu >>Viac

85,00 €