Barny's Inocell FORTE

cps 2x60 (120 ks)

Barny´s InoCell™ Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovo chránenú zmes zloženú z inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika (Ca) a horčíka (Mg) obohateného o vitamín C a stopový prvok selén. Inozitol a IP6 sa prirodzene nachádzajú v obilninách (ryža, kukurica), strukovinách, orechoch a semenách.

Minerálne látky vápnik a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, zohrávajú úlohu v procese delenia a špecializácie buniek (EFSA: ID 237, 364, 365) pri užívaní 4 tabletiek za deň. Vitamín C so selénom prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (EFSA: ID 134, 277).

Obsah zložiek v 1 kapsule (0,7 g):
InoCell™ [inozitolhexafosfát (IP6), inozitol, vápenaté soli IP6 – 50 mg vápnika (6 % RVH), horečnaté soli IP6 – 15 mg horčíku (4 % RVH), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)] 500 mg, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), vitamín C (L-askorban sodný) 20 mg (25 % RVH), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), selén (kvasnice obohatené selénom) 14 µg (25 % RVH).
Kapsula je zložená z hydroxypropylmetylcelulózy a farbiva (uhličitanu vápenatého). RVH – referenčná výživová hodnota. Viac na adcc.sk

Výrobca: BioPol GN s.r.o. div. Pharma United Ltd. (CAN)

Dostupnosť: na sklade

43,83 € s DPH

Podobné produkty