Paracetamol Dr.Max 500 mg

tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks

Liek obsahuje účinnú látku paracetamol, ktorá pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu.
Používa na zníženie horúčky a zmiernenie bolestí sprevádzajúce chrípku, prechladnutie alebo iné infekčné ochorenia u dospelých a deti od 6 rokov. 
Liek je tiež vhodný na úľavu od miernej až stredne silnej bolesti rôzneho pôvodu, ako je bolesť hlavy, migréna, bolesť chrbta, zubov, menštruačná bolesť, bolesť hrdla alebo nezápalová bolesť pohybového systému. Viac na adcc.sk

Výrobca: Saneca Pharmaceuticals, a.s.

0,94 € s DPH

Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný