AKCIA Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok

Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok

plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.

Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu:

  • slabej až stredne silnej bolesti,
  • horúčky.

Viac na adcc.sk

Výrobca: STADA Arzneimittel AG

Dostupnosť: na sklade

3,76 € s DPH

Podobné produkty