AKCIA ACYLPYRIN

ACYLPYRIN

tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1x10 ks

Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.
Liek sa používa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu. Viac na adcc.sk

Výrobca: Herbacos Recordati s.r.o.

Dostupnosť: na sklade

1,87 € s DPH

Podobné produkty

Zľavnené produkty

Via natur Magnézium chelát + vitamín B6

Akcia

Výživový doplnok obsahuje horčík vo vysoko vstrebateľnej forme.

  • Horčík j...

11,21 €

JutaVit Kolagén komplex

Akcia

Výživový doplnok s obsahom kolagénu, kyseliny hyalurónovej, organického zinku, biotínu, vi...

9,25 €

EDENPharma VITAMÍN A + D3 (5000 I.U./ 400 I.U.)

Akcia

Vitamín A prispieva:

  • k udržaniu dobrého zraku,
  • k správnemu fung...

3,34 €

energit hroznový cukor MULTIVITAMÍN - ČEREŠŇA

Akcia

Výživový doplnok, vitamínový prípravok. Na jazyku rozpustné pastilky z hroznového cu...

0,89 €

LEROS VYROVNANÝ CUKOR

Akcia

Bylinná čajová zmes v nálevových vreckách.

Zloženie: čučoriedková vňať (30%), ...

2,35 €

Peroxid vodíka 3 %

Akcia

Roztok sa používa na čistenie rán, vredov, na výplachy ústnej dutin...

2,09 €

CARBOFIT Čárkll

Akcia

Výživový doplnok, aktivované drevené uhlie v kapsulách.

4,55 €

Lekárnička veľká

Akcia

Lekárnička veľká závesná biela s rozmermi: 400 x 330 x 130 mm. Je určená na umiestneniu z...

25,45 €

Aspirin 500 mg

Akcia

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostagland&iac...

5,15 €

CETALGEN 500 mg/200 mg

Akcia

Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén.

Používa sa na ...

6,36 €