AKCIA Ibalgin 400

Ibalgin 400

tbl flm (blis. PVC/Al) 1x48 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napríklad choroby z prechladnutia. Liek sa užíva:

  • pri miernej až strednej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie,
  • pri horúčkovitých stavoch počas chrípkových ochorení, 
  • ako doplnková liečba horúčkovitých stavov pri iných ochoreniach,
  • v prípade zápalových a degeneratívnych ochorení kĺbov (artritída) a chrbtice alebo mäkkých tkanív pohybového ústrojenstva sprevádzaných bolestivosťou, začervenaním, opuchom a stuhnutosťou kĺbov iba na odporúčanie lekára.

Viac na adcc.sk

Výrobca: Zentiva, k.s.

Dostupnosť: na sklade

5,62 € €

4,84 € s DPH

Podobné produkty

Zľavnené produkty

ASPIRIN PROTECT 100

Akcia

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižš&i...

2,90 €

ACYLPYRIN

Akcia

Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne z...

1,56 €

Aspirin 500 mg

Akcia

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostagland&iac...

4,40 €