ASPIRIN PROTECT 100

tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x50 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaručujú rozpustenie tablety až v zásaditom prostredí tenkého čreva, čo chráni sliznicu žalúdka. Liek sa používa:

  • ako súčasť štandardnej liečby nestabilnej srdcovej angíny (angina pectoris) a akútneho srdcového infarktu.
  • na prevenciu reinfarktov, po operáciách alebo iných intervenciách na arteriálnych cievach (tepnách)
  • na prevenciu prechodných ischemických záchvatov a mozgového infarktu po prejavoch predstupňov.

Liek nie je vhodný na liečbu bolesti. Viac na adcc.sk

Výrobca: Bayer Bitterfeld GmbH

Dostupnosť: na sklade

2,90 € s DPH

Podobné produkty

Zľavnené produkty

ACYLPYRIN

Akcia

Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne z...

1,50 €

Aspirin 500 mg

Akcia

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostagland&iac...

4,57 €

Ibalgin 400

Akcia

Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných proti...

4,96 €